Lördag 9 Maj

Vaknade vid 7:30 och gick ner till matsalen för att äta frukost, där fanns ju mycket att välja på så man fick ta lite av varje.
Sedan gick vi upp på rummet och bytte om till badkläder innan vi gick upp på spaanläggningen igen. Tvättade oss och hoppade sedan ner i de varma baden och bubbelpoolen. Vi avslutade med en sväng in i bastuanläggningen innan vi duschade och åkte  ner till Läjet och hämtade barnen.
När vi sedan kom hem så gjorde jag lite  spaghettti carbonara innan jag gick ut och klippte gräsmattan.När jag var färdig med gräsmattan så sprang jag en runda på 9,1 km vilket tog 45 minuter.
Detta inlägg publicerades i Ukategorisert. Bokmärk permalänken.

1 Response to Lördag 9 Maj

  1. Profilbild för Okänd a skriver:

    Hotellfrukostar går inte av för hackor.Ha en fortsatt skön helg!Jag har jobbat natt o måste sova trots det fina vädret.

Lämna en kommentar